Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Kemal Kurt kimdir, mesleği ne? İşte Survivor’ın dikkat çeken yarışmacısı…
Mustafa Kemal Kurt kimdir, mesleği ne? İşte Survivor’ın dikkat çeken yarışmacısı…
Yarışmalarda kendini sıkça gösteren Mustafa Kemal Kurt Survivor'ın dikkat çeken isimlerinden. Mustafa Kemal Kurt kimdir, nereli ve soruları izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. İşte Mustafa Kemal Kurt'un hayatı...
Magazin 5 Nisan 2018 - 12:54

Survivor’a sonradan katılan isimler arasında en çok dikkat çekenlerden biri olan Mustafa Kemal Kurt kimdir? Gönüllüler takımına katılan son yarışmacılardan Mustafa Kemal Kurt’un hayat hikayesine dair detaylar şu şekilde;

MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?

Ormanı doğayı ve ateş yakmayı çok seven Mustafa Kemal Kurt Survivor 2018'e sonradan katılsa da Survivor adasına çok rahat kısa sürede uyum sağlayacak bir yarışmacı olarak görülüyor.

HAYALİ SURVİVOR’DI

Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivor'a katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu açıklıyor. Biliyoruz ki Gönüllüler bu Survivor'da çok şanslı değil. Çünkü bu zamana kadar yayınlanan Survivor yarışmalarındaki en iyi adaylara karşılık gönüllülerden oluşan bir takım. Bir dönem Rugby Koç'u olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul Beşiktaş'ta sürdürmektedir.