Sözcü Plus Giriş

Mustafa Kemal Kurt kimdir? Suvivor’ın yeni yarışmacısını tanıyalım!

Survivor'da Nihat Doğan'ın elenmesinden sonra 4 isim daha Survivor 2018'e katıldı. Bu isimler arasında en çok dikkat çekenlerden biri olan Mustafa Kemal Kurt kimdir? Mustafa Kemal Kurt'un mesleği ne? Suvivor'ın yeni yarışmacısı Mustafa Kemal Kurt tanıyalım! İşte ayrıntılar...

Güncellenme: 08:15, 13/03/2018
Mustafa Kemal Kurt kimdir? Suvivor’ın yeni yarışmacısını tanıyalım!

Survivor 2018’e 4 yeni yarışmacı daha katıldı. Bu dört yarışmacı arasında ön plana çıkan Mustafa Kemal Kurt kimdir? Mesleği ne? Hangi işlerle meşgul oldu? Survivor’ın yeni yarışmacısı hakkında merak ettikleriniz haberimizde.

MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?

Mustafa Kemal Kurt Crossfit Antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır. Mustafa Kemal Rugby sporu ile ilgileniyor. Rugby güç gerektiren bir spordur. 15 kişiden iki takım ve 40 dakikalık iki devre halinde oynanan oyunda oyuncu elindeki topu ileri pas vermeden kale çizgisinin arkasına geçirmeye çalışır.

Hayatı başarılar ile dolu olan Mustafa Kemal Kurt çok güçlü bir oyuncudur. Ormanı doğayı ve ateş yakmayı çok seven Mustafa Kemal Kurt Survivor 2018'e sonradan katılsa da Survivor adasına çok rahat kısa sürede uyum sağlayacak bir yarışmacıdır.

mustafakemalkurtinstagram1

BÜYÜK HAYALİ GERÇEK OLDU!

Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivor'a katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu açıklıyor. Biliyoruz ki Gönüllüler bu Survivor'da çok şanslı değil. Çünkü bu zamana kadar yayınlanan Survivor yarışmalarındaki en iyi adaylara karşılık gönüllülerden oluşan bir takım.

Bir dönem Zone Zorlu Center'da ve Koç Üniversitesinde Rugby Koç'u olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul Beşiktaş'ta sürdürmektedir.