Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Mert Koç kimdir? Aleyna Tilki’yle sevgililer mi?
Mustafa Mert Koç kimdir? Aleyna Tilki’yle sevgililer mi?
Aleyna Tilki ile Mustafa Mert Koç'un birlikte görüntülenmesinin ardından birçok kişi Aleyla Tilki ile Mustafa Mert Koç sevgili mi sorusunu sormaya başladı. Bu iddaiların ardından Mustafa Mert Koç kimdir sorusu gündeme geldi. Peki Mustafa Mert Koç kimdir? İşte merak edilenler...
Magazin 8 Ocak 2018 - 11:14

Mustafa Mert Koç hakkında detaylar merak ediliyor. Önceden adı Emrah Karaduman ile anılan Aleyna Tilki, Mustafa Mert Koç’la görüntülendi. Mustafa Mert Koç kimdir sorusu gündeme geldi… Genç oyuncu Mustafa Mert Koç hakkında birçok soru merak ediliyor.

MUSTAFA MERT KOÇ KİMDİR?

Mustafa Mert Koç, 1994 yılında İstanbul'da doğdu. Özellikle genç kızlar tarafından büyük bir ilgi gören Mustafa Mert Koç, üniversite eğitimini siyasal bilgiler bölümünde tamamladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yapımcıların ve yönetmenlerin de dikkatini çeken Mustafa Mert Koç, Yeter adlı dizide asistan Mert karakterini canlandırdı. Kendisi gibi genç yeteneklerin yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Onur karakteriyle hayran kitlesini genişletti.

 

OBJEKTİFLERE YAKALANDILAR

Amerika'da görüntülenen Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç'un samimiyeti takipçilerini heyecanlandırdı. İkiliyi birbirine çok yakıştıran takipçilerinden ‘Yılın aşk bombasını Aleyna ile Mert patlattı' yorumları geldi. İngilizcesini ilerletmek için Amerika'ya giden Aleyna'nın, Hayat Bazen Tatlıdır dizisinden ve Kolpaçino filminden tanıdığımız 24 yaşındaki Koç'la yakınlaşması dikkatlerden kaçmadı.

aleyna-ic

Her iki ismin de eğitim için gittikleri ABD'de sürpriz yakınlaşması “Dersi unuttular aşka daldılar” şeklinde yorumların yapılmasına neden oldu. İkilinin sosyal medyada paylaşılan fotoğrafına Koç’un halasının yaptığı yorum da dikkat çekici: “Yakışır yakışıklı oğluma!” Aleyna Tilki ile Kaliforniya’da böyle görüntülenen Mustafa Mert Koç’un adı daha önce oyuncular Elif Doğan ve Seray Kaya ile anılmıştı.