Mustafa Sandal: Corona virüsünden çok korkuyorum

Şarkıcı Mustafa Sandal, sosyal medya hesabından 8 yaşındaki oğlu Yavuz'un corona virüsü hakkında yazdığı mektubu takipçileriyle paylaştı.

Mustafa Sandal: Corona virüsünden çok korkuyorum

Corona virüsü salgını dünya nüfusunun çok kötü günler yaşamasına neden olurken, insanlar evlerine hapsolmanın verdiği huzursuzlukla ne yapacağını bilemiyor.

Kendilerini ve sevdiklerini korumak adına evlerinden çıkmamaya başlayan isimlerden biri de şarkıcı Mustafa Sandal oldu. Sosyal medya hesabından zaman zaman karantina günlerinde neler yaptığına dair paylaşımlarda bulunan Sandal bu defa hüzünlü bir paylaşım yaptı.

Emina Jahovic ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Yavuz’un corona virüsü hakkında yazdığı mektupla hüzünlenen ve şaşkına dönen Mustafa Sandal bu satırları takipçileriyle paylaştı ve “Bir anda bunu koydu önüme, içinden gelmiş yazmış” notunu düştü.

ʻʻ
Corona virüsü Türkiye'de...
Türkiye'de ilk vaka 11 Mart'ta tespit edildi. 12 Mart'ta belirlenen bir vaka ile toplam sayı ikiye yükseldi. Bu rakam 13 Mart'ta beşe, 14 Mart'ta 6'ya, 15 Mart'ta 18'e, 16 Mart'ta 47'ye çıktı. Türkiye'de vaka sayısı 17 Mart'ta 98'e ulaşırken, ilk ölüm haberi de aynı gün geldi. 18 Mart'ta ölü sayısı ikiye, vaka sayısı ise 191'e yükseldi. 19 Mart'ta tablo ağırlaşmaya başladı. Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı dörde, vaka sayısı 359'a çıktı. 20 Mart'ta ölü sayısı dokuza, vakalar ise 670'ye yükseldi. 21 Mart ise ölü sayısında en fazla artışın yaşandığı gün oldu. Ölü sayısı bir önceki güne göre 12 arttı ve 21'e çıktı. Vaka sayısı ise 947 olarak açıklandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın dün gece verdiği son bilgilere göre ise 22 Mart itibarıyla Türkiye'de corona virüsü nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 30'a tırmandı. Vaka sayısı ise 1236 olarak belirlendi. Bakan Koca, Türkiye'de toplam 20 bin 345 test yapıldığını da açıkladı.
Loading...