Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Sandal, Emina Jahovic ve oğulları yeni yılı birlikte geçirdi
Mustafa Sandal, Emina Jahovic ve oğulları yeni yılı birlikte geçirdi
Yaklaşık bir buçuk yıl önce boşanan Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, ayrılsalar da çocukları için hep bir aradalar... İkili yılbaşı gecesini de çocuklarıyla birlikte geçirdi...
Magazin 1 Ocak 2020 - 11:31

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, bir buçuk yıl önce boşanmış olmalarına rağmen, hem çok iyi arkadaş kaldılar hem de çocukları için sık sık bir araya geliyorlar. Geçen hafta büyük oğulları Yaman’ı yalnız bırakmamak için Erzurum’a giden ikili, dün geceyi de yine birlikte geçirdi.
Ailece yeni yılı kutlayan Sandal ve Jahovic, çocuklarıyla fotoğraf çekildi. Mustafa Sandal bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı ve “İnsan olmanın kıymetini ve bunun bir duygusal yolculuk olduğunu daha çok fark ettiğimiz, ailemiz ve tüm sevdiklerimizle anlamlı, faydalı ve kıymetli enerjiler ürettiğimiz sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir 2020 dileriz” dedi.

Ne var ki Emina’nın sosyal medya hesabındaki paylaşımlara bakınca, geceyi bir partide geçirip, daha sonra eski eşi ve çocuklarının yanına gittiği belli oluyor. Jahovic’in verdiği poz da konuşuldu. Sandal’a uzak duran Emina’nın vücut dilinin çok da yeniden birlikteliğe sıcak bakmadığını ortaya koydu…