Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Sandal sürprize hazırlanıyor
Mustafa Sandal sürprize hazırlanıyor
Biyografisini yazan Mustafa Sandal, kitabında sürprize imza atacağını belirterek, "Özel hayatımla ilgili birçok şey bulacak okuyucu" dedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 23 Aralık 2019 - 06:41

Şarkıcı Mustafa Sandal, önceki gün Fethi Kamışlı’nında aralarında bulunduğu erkek arkadaşları ile Bebek’te buluştu. Yemek sonrası, gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mustafa Sandal, “15 Nisan’da çok büyük bir sürpriz yapacağım. Bu kitapta özel hayatımla ilgili ve birçok şey bulacak okuyucu” diye konuştu.

Muhabirlerin “Kitabın içinde iki sürpriz kadın ismi varmış bu doğru mu?” sorusunu yanıtlayan Sandal, “Okuyacaksınız ve göreceksiniz. Bu kitapta kadınların ismi geçecek mi? Kitap çıktığında göreceğiz. Kitap, çok keyifli oldu içine koyacağımız fotoğrafları de seçtik. Okuması çok rahat ve keyifli bir kitap oldu” diyerek kaçamak cevaplar verdi.

Hande Yener’in “Popçular üretmediği için rap, popun önüne geçti” açıklaması da sorulan Sandal, “Benim modum, gayet iyi” cevabını verdi.

Son güncelleme: 06:51 - 23.12.2019