Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Sandal ve Emina Sandal’ın boşanma iddiası reklam çalışması çıktı!
Mustafa Sandal ve Emina Sandal’ın boşanma iddiası reklam çalışması çıktı!
Uzun süredir magazin kulislerini boşanacakları iddialarıyla meşgul eden Emine Sandal ve Mustafa Sandal'ın boşanma iddiaları reklam çıktı. Çiftin takipçileri yeni çıkacak albümleri bu şekilde tanıtmalarına tepki gösterdi.
Magazin 24 Ocak 2018 - 09:33

Evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşan Mustafa Sandal ve Emina Sandal, önceki gün sosyal medya hesaplarından yakında çıkacak albümlerinin reklamını yaptı. Mustafa Sandal, yeni şarkısı ‘Aşk Kovulmaz'ı Instagram'da paylaşarak, “Albümüm 24 Mart'ta çıkıyor” dedi.

BOŞANMA İDDİALARI REKLAM ÇIKTI

Mustafa Sandal ve Emina Sandal’ın boşanacakları konuşulurken bir anda yeni albümünün çıkış parçası ‘Aşk Kovulmaz’ı sosyal medya hesabından paylaşıp “Şarkı 24 Ocak’tan itibaren tüm dijital platformlarda” diye duyurdu! Bu mesaja eşi Emina Sandal’ı da etiketledi. Emina Sandal da kısa bir süre sonra Sırbistan’da çıkacak yeni single’ı ‘Next’in Youtube kanalında dinlenebileceğini açıkladı.

ELEŞTİRİ ALDIKLARI YORUMLARI SİLDİLER!

Ünlü çifte takipçileri şunları yazdı: “Yoksa yeni şarkılarınızın reklamı için ayrılık, boşanma krizi mi uydurdunuz? Böyle reklam eskilerde kaldı.” Mustafa-Emina Sandal bu tarzdaki yorumları anında sildi.

Son güncelleme: 14:10 - 24.01.2018