Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Topaloğlu yine şaşırtan açıklamalarda bulundu
Mustafa Topaloğlu yine şaşırtan açıklamalarda bulundu
Yeni imajı ile ezber bozan Türkiye'nin uzaylısı Mustafa Topaloğlu, yine ilginç açıklamalara imza attı: "Ülkem bana sahip olduğu için çok şanslı ama bu şansı değerlendirmiyor, üzücü."
Magazin 25 Kasım 2017 - 12:57

Radikal bir değişiklik yaparak imaj değiştiren, saçlarını kazıtarak, küpe takan Mustafa Topaloğlu, ilginç açıklamalarına devam ediyor. Posta’dan Selin Keleş’in sorularını cevaplayan Topaloğlu, “Uzaylı olduğunuzu kanıtlayacak üç şey nedir?” sorusuna, “Dünyada bana benzer biri yok. İnanılmaz olaylar yaşıyorum, görenler var. Dünyadayım ama bin yıl öndeyim, bu da bir gerçek” diye cevapladı.

Türkiye’nin kendisine sahip olduğu için çok şanslı olduğunu ifade eden Topaloğlu, “Ama bu şansı değerlendirmiyor, üzücü. Ne yapalım dünya hali” dedi. Dünyaya barış ve sevgi dolu bir anlayış getirmeyi hedeflediğini söyleyen Topaloğlu, aşık olmanın kendisi için zor olduğunu belirtti.

‘HAYATI DİKKATE ALIR, CİDDİYE ALMAM’

300 metreden yuvarlandığını ve gölün kenarındaki bir kütük sayesinde kurtulduğunu anlatan Topaloğlu, 60 yaşına geldiğini, 45 yaşında sabit kalmak istediğini, hiç yalan söylemediğini, hiç hata yapmadığını, en beğendiği yerinin aklı olduğunu, hayatı dikkate aldığını ancak ciddiye almadığını, uzaylıların kendisini rahatlıkla bulabilip, iletişim kurduğunu sözlerine ekledi.