Sözcü Plus Giriş

Mustafa Topaloğlu yine şaşırtan açıklamalarda bulundu

Yeni imajı ile ezber bozan Türkiye'nin uzaylısı Mustafa Topaloğlu, yine ilginç açıklamalara imza attı: "Ülkem bana sahip olduğu için çok şanslı ama bu şansı değerlendirmiyor, üzücü."

Güncellenme: 12:57, 25/11/2017
Mustafa Topaloğlu yine şaşırtan açıklamalarda bulundu

Radikal bir değişiklik yaparak imaj değiştiren, saçlarını kazıtarak, küpe takan Mustafa Topaloğlu, ilginç açıklamalarına devam ediyor. Posta’dan Selin Keleş’in sorularını cevaplayan Topaloğlu, “Uzaylı olduğunuzu kanıtlayacak üç şey nedir?” sorusuna, “Dünyada bana benzer biri yok. İnanılmaz olaylar yaşıyorum, görenler var. Dünyadayım ama bin yıl öndeyim, bu da bir gerçek” diye cevapladı.

Türkiye’nin kendisine sahip olduğu için çok şanslı olduğunu ifade eden Topaloğlu, “Ama bu şansı değerlendirmiyor, üzücü. Ne yapalım dünya hali” dedi. Dünyaya barış ve sevgi dolu bir anlayış getirmeyi hedeflediğini söyleyen Topaloğlu, aşık olmanın kendisi için zor olduğunu belirtti.

‘HAYATI DİKKATE ALIR, CİDDİYE ALMAM’

300 metreden yuvarlandığını ve gölün kenarındaki bir kütük sayesinde kurtulduğunu anlatan Topaloğlu, 60 yaşına geldiğini, 45 yaşında sabit kalmak istediğini, hiç yalan söylemediğini, hiç hata yapmadığını, en beğendiği yerinin aklı olduğunu, hayatı dikkate aldığını ancak ciddiye almadığını, uzaylıların kendisini rahatlıkla bulabilip, iletişim kurduğunu sözlerine ekledi.

İlginizi ÇekebilirMustafa Topaloğlu'ndan küpeli imajıMustafa Topaloğlu'ndan küpeli imajı