Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Üstündağ ateş püskürdü: ‘El kadar bebenin…’
Mustafa Üstündağ ateş püskürdü: ‘El kadar bebenin…’
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Mustafa Üstündağ, Küçükçekmece'de 5 yaşındaki bir kız çocuğuna yapılan istismar nedeniyle çok sert konuştu.
Magazin 27 Nisan 2019 - 08:21

Daha önce Çukur, Kurtlar Vadisi Pusu, Yılan Hikayesi ve Merhamet gibi birçok dizide oynayan Mustafa Üstündağ, sosyal medya paylaşımlarıyla bir anda gündeme oturdu. Geçtiğimiz gün Küçükçekmece’de bir apartman boşluğunda küçük bir kıza tecavüz eden kişiye tepkiler yağarken, Üstündağ Instagram hesabından en sert şekilde konuşanlardan biri oldu.

TAKİPÇİLERİ ELEŞTİRİLERİNİ SERT BULUNCA…

Üstündağ, sapığı eleştirdiği için kendisine sosyal medya üzerinden mesaj atıp eleştiren takipçilerine de ateş püskürdü. Ünlü oyuncu, “Bana DM’den yazan korkak lavuklar; önce cesur olun.” diyerek başladığı konuşmasına şu şekilde devam etti: “Yaptığım paylaşımların altına yazın ne yazacaksanız. Evet ben sanatla uğraşan bir adamım ama öncelikle bir insan ve babayım. Bu sapıklara karşı tavrım nettir. Yok efendim neymiş ben sanatçıymışım. Bu tip sert paylaşımlar bana yakışıyor muymuş… Topluma örnek olmam lazımmış… Lan el kadar bebenin ırzına geçmişler neyine sanat yapayım, neye örnek olayım… Ben ve eşim; o ana babayı düşündükçe iki gün evladımıza sarılamadık acımızdan. Tekrar ediyorum, elime geçse o kansıza yapacaklarımı buraya yazmakla bitiremem. ”