Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Üstündağ ve Ecem Özkaya’dan boşanma sonrası ortak açıklama
Mustafa Üstündağ ve Ecem Özkaya’dan boşanma sonrası ortak açıklama
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başarılı oyuncusu Mustafa Üstündağ ve oyuncu Ecem Özkaya boşandı. 10 yıllık evliliklerini bitiren çift, boşanma haberleri üstüne ortak bir açıklama yaptı.
Magazin 7 Ocak 2020 - 12:29

Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı “Muro” karakteriyle ünlenen Mustafa Üstündağ, ‘Cümbür Cemaat Aile’ dizinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Ecem Özkaya ile 2010 yılında nikah masasına oturmuştu. Çift 10 yıllık evliliklerini bitirdi. Üstündağ ve Özkaya, boşanma sonrası ortak bir açıklama yaptı. İşte o satırlar…

Ecem Özkaya

Kamuoyuna duyuru:

2010 yılında başlayan evliliğimizi oluşan fikir ayrılıklarımız nedeniyle geçtiğimiz ay karşılıklı anlaşarak sonlandırdık. Birbirimizi severek çıktığımız bu yolu ayırırken sevgi-saygımızı ve dostluğumuzu koruyabilmenin değerinin bilincindeyiz. Bir oğlumuzun da olduğunu hatırlatarak birlikte aldığımız bu kararımıza saygı gösterilmesini basın ve kamuoyundan rica ederiz.

Ecem Özkaya-Mustafa Üstündağ

 

Mustafa Üstündağ

FOTOĞRAFLAR: DEPOPHOTOS

Son güncelleme: 13:12 - 07.01.2020