Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa ve Emina’nın boşanma protokolü ortaya çıktı
Mustafa ve Emina’nın boşanma protokolü ortaya çıktı
Yaklaşık 10 yıldır süren evliliklerini dün tek celsede bitiren Mustafa ve Emina Sandal çiftinin boşanma protokolleri belli oldu.
Magazin 7 Haziran 2018 - 08:33

Beykoz Adliyesi'nde yaklaşık 15 dakika süren davada mahkeme, boşanma protokolü çerçevesinde çiftin anlaşmalı boşanmalarına karar verdi. Protokole göre; çiftin 10 ve 6 yaşındaki iki çocuğunun velayeti anneye verilecek. Oturdukları Beykoz Çubuklu Vadi Evleri'ndeki 3 milyon dolarlık ev satılacak. 3'te 2 hissesi Emina Sandal'a 3'te 1'i Mustafa Sandal'a ödenecek. Milliyet’te yer alana habere göre Mustafa Sandal, eski eşine Sırbistan'da 250 bin Euro'luk bir konut satın alacak. Ayrıca eski eşine 15 bin, çocuklarına toplam 10 bin lira iştirak nafakası ödeyecek. Çocukların her türlü masrafını karşılayacak olan Sandal, Emina Sandal istediği zaman çocuklara ve eşine araç kiralayacak ya 275 bin lira değerinde bir araç alacak.