Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustang Cup’ta engel tanımayan heyecan
Mustang Cup’ta engel tanımayan heyecan
Cemiyet hayatını buluşturan ve bu yıl ilki düzenlenen Mustang Cup Engel Atlama Yarışmaları, geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşen ve 2 gün süren etkinlikte toplam 10 kategoride yarışıldı.
Magazin 18 Eylül 2017 - 12:41

İki gün boyunca Kemer Country Atlı Spor Kulübü'nde yarışmacı ve ziyaretçilerini ağırlayan Mustang Cup'ta toplam 134 at yarıştı. Şahsuvaroğlu ev sahipliğinde cumartesi günü 5, pazar günü 5 olmak üzere 10 farklı kategoride yapılan yarışmada eğlenceli dakikalar yaşandı. İş ve cemiyet hayatının tanınan isimlerinin de yarıştığı etkinlikte dereceye girenlere toplamda 15 Bin TL para ödülü, kupa ve kurdele verildi.

Mustang Cup By Şahsuvaroğlu 125 santimetre yarışmasında birinci olan Eylül Karaduman'a kupasını ve kurdelesini Şahsuvaroğlu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahsuvaroğlu verdi. Eylül Karaduman ayrıca 5 Bin TL'lik ödülün de sahibi oldu. Yarışmada ikinci Beytullah Hüseyinoğlu, üçüncü Tuncer Can olurken dördüncülüğü ise Hulki Karagülle elde etti.

cemvardar

Son yarışmada birinci olan Hulki Karagülle birincilik kupasını ve kurdelesini Şahsuvaroğlu Premium Satış Yöneticisi Aydın Yayla'dan aldı. Aynı zamanda 10 Bin TL’lik ödülün de sahibi oldu.

ÜNLÜ İSİMLER YARIŞTI

Mustang Cup yarışmasına katılanlar arasında Sencer Can, Tuncer Can, Cem Vardar, Sabriye Sevda Esirtgen, Ayşegül İrge Böke, Alara Sipahioğlu'nun yanı sıra Ali-Şafak Kibar çiftinin kızı Senem Kibar ile Bora-Aslı Pehlivanlar'ın kızları Aslım Oya Pehlivanlar da vardı.

mustsangcup
2 gün süren yarışmada kategorilerinde birinci olan isimler:

Eihab Safaya
Ayşegül İrge Böke
Eylül Karaduman
Hüsnü Dinç
Burak Alparslan
Alara Sipahioğlu
Hüseyin Çakmak
Hulki Karagülle

Son güncelleme: 15:18 - 18.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.