Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müstehcen paylaşımlar yapan sosyal medya fenomeni gözaltına alındı
Müstehcen paylaşımlar yapan sosyal medya fenomeni gözaltına alındı
Sosyal medya fenomeni 31 yaşındaki Taha Özer, müstehcen içerikli yayınlar yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Bakırköy Adliyesi'ne sevk edilen Taha Özer, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Magazin 23 Mart 2018 - 11:17

Tugay SADAY – SÖZCÜ

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı sosyal medya hesaplarından müstehcen, sapkın içerikler paylaştığı gerekçesiyle Taha Özer hakkında soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti.

tahaozer
Ataşehir’de adresi belirlenen Taha Özer, 15 Mart’ta polis ekiplerince gözaltına alınırken, yapılan aramalarda 4 adet cep telefonu, iki adet bilgisayar ve bir adet taşınabilir bellek ele geçirildi.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA BIRAKILDI

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli Taha Özer, Bakırköy Adliyesi’ne sevk edildi. Hakim karşısına çıkan Özer isimli şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Özer’in bazı sosyal medya platformları üzerinden son derece müstehcen paylaşımlar yaptığı. iddia edildiği gibi Instagram hesabındaki fotoğraflardan dolayı gözaltına alınmadığı öğrenildi.

 

Son güncelleme: 19:50 - 23.03.2018