Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nagihan ayrıldı, ortalık karıştı: Sema’nın ciğerini bilirim! Survivor son bölümde neler oldu?
Nagihan ayrıldı, ortalık karıştı: Sema’nın ciğerini bilirim! Survivor son bölümde neler oldu?
Survivor 2018 son bölümde Gönüllüler yeniden oyun almaya başladı. Nagihan Karadere'nin All Star'dan Gönüllüler takımına geçmesi iki takım arasında sık sık tartışmaların yaşanmasına neden oluyor. All Star adasında Nagihan konuşuluyor. Nagihan ise mutlu "Keşke daha önce geçseydim". Peki bu hafta Survivor ödül oyunlarında hangi takım başarılı oldu? Ödüller neydi? İşte Survivor son bölümde yaşananlar...
Magazin 13 Mart 2018 - 00:11

Survivor 2018’de ada konseyinin gerginliği All Star’ın oyunlarını etkiledi. All Star takımının motivasyonu düşük, yarışmacıların kafası başka yerde… Nihat Doğan’ın çıkışları, Nagihan Karadere’nin performansı en çok dikkat çekenlerin başında geliyor…Alp Kırşan ödülleri açıkladı. Nagihan’ın Gönüllüler takımına geçmesi üzerine yarışmacılar eteğindeki taşları döktü. İşte Survivor son bölüm özeti…

ALL STAR ADASINA NELER OLUYOR?

Ümit: Nagihana bu saatten sonra selam bile vermek istemem.

Nagihan: Nihat Doğan sanki 40 yıllık düşmanım gibi konuştu. Ben dedirtmek zorunda bırakıyorlar dışlıyorlar.

Murat: Sürpriz oldu. Sema ablanın beni söylemesi şaşırttı. Hiç beklemezdim.

Damla: Turabi’nin beni söylemesine şaşırdım. Kavgamız olmadı. Keşke yüzüme söyleseydi. Sadece isim söylemem gerekiyordu deseydi. Bilmediğim için kırıldım.

Nihat: Ok yaydan çıktı. Dokunulmazlık temelinde bağımız vardı koptu. Önümüzdeki süreç gösterecek.

Sema: Nagihan içinde öyle şeyler besliyormuş ki onun başarısı kıskanılıyormuş gibi haller. Dün için sıkıntı yarattı ama uzun vadede sıkıntı olmaz.

BİRİNCİ ÖDÜL OYUNU

Alp: Ödül oyununda birlikteyiz.Yaklaşık 12 oyundur kaybettiğiniz için açsınız.Nagihan ilk gecen nasıldı?

Nagihan: İlk gecemde çok güzel dostluklar oldu. Nevin olsun, Birsen olsun, İpek olsun… Yerde yattım ama bütün omurlarım açıldı. Önemli olan moral ve motivasyon.

Nevin: Açlık diz boyu bugün ödülü kazanmaya geldik.

Nihat: Açıkçası takım arkadaşlarımıza ısrarla onu söyleyeceğim. İhaneti unutmadık. Karşıya geçer geçmez bizi tahrik eden açıklamaları konuştuk dün gece. Onurlu bir şekilde gidecek 3 adayımız da.

Damla: Bir yerde oyun kaybedecektik. Burada kimin ismi çıksa derin yara alırız. Kötü diyecek kimse yok. Gönül ister ki ben çıkmak istemezdim. Sağlık olsun. Ne olursa olsun bu takım güçlü bir şekilde devam edecek.

Alp: Bugünün kazanan takımı turuncu barakada kalacak ve yanınıza erzak vereceğiz. Kazanan takım ayçiçek yağı, bulgur ve kişi başı 2 adet patates alacak. Parkurun başından başlayığ engelleri aşıp havuzla buluşacaksınız sonra engelleri aşıp başarılı atış yapmanız gerek.

All Star: 10 Gönüllüler: 3 All Star kazandı.

NİHAT İLE NAGİHAN BİRBİRİNE GİRDİ

Yarışmanın ardından Nihat ile Nagihan arasında tartışma çıktı.

Nihat: Sayıları alınca mutlu keyifliydin şimdi kaybedince böyle oldun.

Nagihan: Bana bulaşma Nihat. Ben takımıma çok güzel konuşacaktım ancak siz öyle konuşunca nefesimi tüketmek istemedim.

 

Nihat: Seni kimse oynatmazken ben oynattım seni.

Nagihan: Bana bulaşmayın.

Nihat: Taraftar sizi bozacak tabi. Bütün takım seni bozmak için uğraşıyoruz.

Nagihan: Alp Bey ben zor şartlarda yarışmayı istedim. Bugün elimizden geleni yaptık atışa konsantre olamadık. Her zaman böyle olmayacak. Benchten yapılan antitezahürat beni bozmuyor.

NAGİHAN VE SEMA GERGİNLİĞİ SÜRÜYOR

Sema: Biz bizi biliyorduk. Kendi adıma da onun adına da her zaman parkurda gösterdik. Bugün de orada gösterdik. İyi bir takımız . Uzun zamandır beklenen mücadelelere şahitlik edecekler.

Nagihan: Dün sakatlık vardı bugün oynuyorsun.

Sema: Dün yedi iğne yedim bütün gece oturarak uyudum.

Nagihan: Ben Semanın ciğerini biliyorum rakiptik geçmişten bana karşı kini vardı. Bir aydır  görmediğim ilgiyi, alakayı, sevgiyi Gönüllüler takımında gördüm. Bu kadar mütevazı ve birbirine düşkün takım görmedim. Böyle olacağını bilsem daha önce gelirdim.

 

Hakan: Zor günlerde güzel günler de bizi bekliyor. Nagihan’a sahip çıkmamız lazım.

Funda: Tamam dokunulmazlık çok iyi ama ödül de kazanmamız lazım.

Nagihan: Psikolojik olarak beni ezmeye çalışacaklar. Haddini aşan konularda cevap vereceğim. Damarıma bastıkları zaman hak eden bir cevap vermemiz lazım. Madem bu kadar kötüydüm takım değiştirince kininizi kustunuz. Ben hadlerini aşan konuda cevap vereceğim.

 

İKİNCİ ÖDÜL OYUNU

Alp: Ödül oyununa hoşgeldiniz. Bugün birden fazla ödülümüz var. Kazanan takım menemen yiyecek. Mor odada açık hava sinemasında Ailecek Şaşkınız filmini izleyeceksiniz. Takımdan bir kişi odadaki makine ile oyun oynayıp ödül kazanacak. Ve 5 bin mor puan var. Oyunda parkuru geçip atış atacaksınız.

All Star: 9 Gönüllüler:9 Sezonun ilk bayrak yarışı yapıldı. Kadın yarışmacılar parkurun sonuna gelince bayrağı alacak erkek yarışmacılar atış yapacak.

Sema-Ümit
Funda-Anıl

All Star: 9 Gönüllüler: 10 Gönüllüler kazandı