Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Nagihan geldikten sonra huzurumuz kaçtı” Survivor son bölümde hangi takım kazandı, ödül neydi?
“Nagihan geldikten sonra huzurumuz kaçtı” Survivor son bölümde hangi takım kazandı, ödül neydi?
Survivor 2018'de All Star ile Gönüllüler takımı her şeylerini vererek kıran kırana yarışıyor. Bu hafta All Star yine performansını konuşturdu. Gönüllüler takımında Nagihan gerginliği var. Hakan, Nagihan hakkında bomba gibi açıklamalarda bulundu. Adada tartışma çıktı! İşte Survivor son bölüm özeti...
Magazin 1 Nisan 2018 - 00:28

Survivor, bütün hızıyla devam ediyor. All Star hala yarışmalarda önde giderken Gönüllüler zaman zaman oyun almayı başarıyor. Bu hafta All Star takımından Gönüllüler takımına geçen Nagihan ile ilgili Gönüllüler’de tartışma çıktı. Hakan “Nagihan ağzına fermuar çekse şampiyon olur” dedi. Funda ise “Çok konuşuyor Allah bize sabır versin” dedi. Cumali’den de Nagihan’a tepki gecikmedi. İşte Survivor son bölüm özeti ve bütün ayrıntılar…

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? ÖDÜL NEYDİ?

Alp Kırşan: Kazanan takım iyi barakanın yanı sıra tost makinesi ile tost yapacak. Oyun ise parkuru ve havuzu geçip başarılı atış yapacak. En iyiler yarışacak.

Oyun sırasında All Star, Gönüllüler’in tezahüratlarından rahatsız oluyor. Turabi’nin “Hakan olmasa ne güzel olur” sözleri dikkat çekti.

All Star: 10 Gönüllüler: 6 Ödül All Star’ın oldu.

 


Acun Ilıcalı, çocuğu olan yarışmacıların çocukları ile telefon görüşmesi yapacaklarına dair söz vermişti. Birsen, Cumali, Sema, Ümit ve Nagihan çocukları ile telefonda konuşurken duygusal anlar yaşandı.

 

Hakan: Bugün Cumali bütün duygularımı aldı. İnşallah Cumali şampiyon olur. Çok iyi bir insan. Ben performans dedim ama Cumali’nin öyle bir kalbi varki… Dört çocuk.. Maddi manevi zor şartlarda…

Hakan, Cumali hakkında konuşurken duygusal anlar yaşadı.

Yağmur: Adamızı kaybettik. Nagihan ile Birseni öne sürdük pişmanız.

Funda: Nagihan ve Birsen ısrar etti. Ben çıkmak istemiştim.

Nagihan: Takım kararı ile çıktık. Üst üste sayılar kaybettiğim için düşüşler oldu. Bugün günümde değildim.

Anıl: Bizim için çıkan arkadaşımızın kaybetsin diye beklememek lazım. Bizden biri kaybedince tebessüm oluyor. Bugün biri kaybediyor. Gülümsüyorlar.

Funda: Herkesin bir yeri sakat ama kaybedince bunu bahane etmiyor.

Nagihan: Funda keşke ilk dörtlüyü çıkarsaydık dedi. Ben sakatlığıma rağmen yarışırken bunu duymak beni son derece üzdü.

 

“NAGİHAN ÇOK KONUŞUYOR”

Hakan: Ben Nagihan’ı iyi tanıyorum. Ben Panoroma’dayken her bölümde onu izledim. Nagihan ağzını bantlasa şampiyon olur.

Funda: (Nagihan için) Çok konuşuyor. Allah bize sabır versin.

Yağmur: All Star takımının üzerinden yük kalktı ve bizim üzerimize çöktü Nagihan.

Hakan: Bu adada huzur bir yerden sonra azaldı. Nagihan geldikten sonra. All Star’dan bize gelince bizim takım ayakta alkışlamıştı. Nagihan burayı karıştırabilecek bir insan. All Star bütün kötülükleri benden biliyor. Ama beni arkadaşlarıma sorun birine karşı hiçbir kötülük yapmadım. Ama Nagihan… Zor günler Gönüllüler’i bekliyor. Nagihan’ın performansına ihtiyacımız var. Nagihan ağzına fermuarı takarsa en iyi yarışmacılardan biri…

Funda ile Nagihan arasında oyun nedeniyle tartışma ortaya çıktı.

Funda: Havuzda geri kalabilirim dedim. Nagihan bile zorlandı.

Nagihan: Hem her şeyi ile kabul ediyor muyuz diyor sonra orada sorgulama.

CUMALİ’DEN NAGİHAN’A TEPKİ

Cumali: All Star’ın yanında söylendiği için Nagihan’ın zoruna gitmiş, oyun kaybettiğin için değil. Dürüst olun ya daha önce oyun nedeniyle hiç biz kavga etmedik. Sen atlayıp oynuyorsun. Eteğinizdeki taşları dökün.

Hakan: Herkes takımı düşünsün. Bireysel hareket etmeyelim. Değişik hareketler yapalım onları şaşırtalım. Ama şu dokunulmazlığı alalım ya!

Nagihan: Konuşmaya çalıştık. Yükselmeler oldu. Kimi salağa yattı, kimi saçma sapan çıkışlar yaptı. Biz takım olamadığımız için oyun kaybediyoruz.

Acun: Bu ödülü kazanan motive olacak ve karnı doyacak. Kazanan takım dana rosto ve patates püresi. Kazanan takım mor odada ziyafet çekecek. Bir kişi takımı için bir oyun oynayıp ödül kazanacak. Basketbol oynayacaksınız. İkişer olarak kızlı erkekli dört takım yapacaksınız.

Oyun sırasında Birsen yere düştü ve fenalaştı. Doktor müdahale etti.

Adem faul yapınca oyun dışı kaldı. Turabi yalnız kalınca, Hakan ile Mustafa Kemal sayı yaptı. Bu durum Turabi’nin canını sıktı.

All Star: 10 Gönüllüler: 8 All Star ödülü kucaklayan taraf oldu.