Nagihan Karadere kimdir? Survivor Nagihan nereli ve kaç yaşında? İşte tüm detaylar…

Survivor All Star'da da yine hırsıyla izleyenleri ekrana kilitleyecek. Nagihan Karadere de hırlı yarışmacıların başında geliyor. Survivor izleyicilerinin yakından tanıdığı Nagihan Karadere kimdir? Nagihan Karadere kaç yaşında ve nereli? Survivor 2018 kadrosunda yer alan Nagihan Karadere 2016 yılında katıldığı Survivor'da adından sıkça söz ettirmişti.

Nagihan Karadere kimdir? Survivor Nagihan nereli ve kaç yaşında? İşte tüm detaylar…

Survivor tanıtım videolarında kendisini ben Survivor'ın kraliçesiyim diye tanımlayan Nagihan Karadere kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor 2018’de şampiyonluk için yarışacak olan Nagihan Karadere hakkında merak edilen birçok konu bulunuyor. ‘Zaten kıskanılıyordum şimdi daha çok kıskanılacağım.Hazır olun Parkur'un Kraliçesi geliyor' açıklamasını yapan Nagihan Karadere’nin merak edilenleri…

NAGİHAN KARADERE KİMDİR?

Fenerbahçe’de yetişen Nagihan Karadere, 1 Ocak 1984 ‘te doğdu. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı. Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4×400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yer aldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.

2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Nagihan Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı. 7 Şubat 2016 tarihinde Survivor 2016 programında Ünlüler adına yarışan isimler arasında yer alan Nagihan Karadere, Kıbrıs'taki Çeyrek Final'de Beşinci oldu.