Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nagihan Karadere oyuncu oluyor
Nagihan Karadere oyuncu oluyor
Survivor yarışmasındaki performansıyla ünlenen Nagihan Karadere, kısa bir süre sonra beyazperdede de boy gösterecek.
Magazin 12 Nisan 2017 - 11:21

Milli takımın rekortmen atleti Nagihan Karadere, sinema filmi için kameralar karşısına geçmeye hazırlanıyor. Yapımcılığını Boss Medya adına Zafer Çapoğlu’nun üstlendiği ‘Ah Be İstanbul adlı komedi tarzındaki sinema filminin yönetmen koltuğunda Canan Yılmaz oturuyor. Film iki kardeşin şarkıcı olabilmek amacıyla İstanbul'a geliş hikâyelerini ve şöhret yolunda başlarından geçen komik durumları anlatıyor.

“ŞÖHRETİMİ YETENEKLERİMLE BİRLEŞTİRMENİN ZAMANI GELDİ”

Katıldığı yarışmayla adını geniş bir kitleye duyurmayı başaran milli atlet Nagihan Karadere “Elde ettiğim şöhreti yeteneklerimle birleştirmenin zamanı geldi. Başarılı bir tiyatrocu kadrosuyla kameralar önünde olacağım. Bu benim için büyük şans. Onlardan çok şey öğreneceğim. Bu film benim için eğitimde olacak. Sporculuk döneminde kırdığım rekorlara bir de sinema gişesinden gelecek bir rekor eklemek istiyorum. Survivor’daki hırslı Nagihan bu filmde de olacak ve izleyici çok gülecek” dedi. Filmin Haziran ayının başlarında vizyona girmesi hedefleniyor.

Son güncelleme: 12:33 - 12.04.2017