Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nail Kırmızıgül gençlerle paylaştı
Nail Kırmızıgül gençlerle paylaştı
Propaganda, Yılan Hikayesi, Yılanların Öcü gibi yapımlardaki başarılı performanslarıyla izleyicilerin hatırladığı başarılı sanatçı Nail Kırmızıgül'den gençlere bilgi ve öğütler.
Magazin 22 Ocak 2018 - 14:06

Menajer, cast direktör, basın danışmanı ve organizasyon sorumlusu olmak isteyen ‘Kariyer Yönetimi Bölümü' öğrencileriyle bir araya gelen Kırmızıgül, oyuncu-menajer ilişkileri üzerine bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Nail Kırmızıgül, Tümay Özokur Akademi öğrencilerine oyuncu ve menajerin birlikte çalışmaya başladıkları andan itibaren öncelikle birbirine güvenmeleri ve yapabilecekleri işlerle ilgili karşılıklı potansiyellerini tam olarak bilmeleri gerektiğini söyledi. İş hayatı içinde gerekli bilgi akışının zamanında ve tam yapılmasının önemine de değinen Kırmızıgül, “Menajer, oyuncusunu kariyerini planladığı doğrultuda ve eksik kaldığı noktada daha donanımlı hale gelmesi için yönlendirmeli. Düzenli ve doğru belirlenen konular üzerinde yapılan oyuncu-menajer görüşmeleri de mutlaka oyuncunun psikolojisine olumlu yönde etki eder” dedi. Nail Kırmızıgül, öğrencilerle çekildiği fotoğrafını Instagram hesabından da paylaştı.