Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Naz Mila’dan olay dövme!
Naz Mila’dan olay dövme!
Katıldığı evlendirme programı sonrasında yaptığı cesur paylaşımlarla kendisinden söz ettiren Naz Mila, şimdi de son yaptırdığı dövmesiyle konuşuluyor.
Magazin 7 Ekim 2018 - 11:32

Naz Mila, göğüs altından dizine kadar yaptırdığı dövmesiyle sosyal medyayı salladı. Takipçileriyle her anını paylaşan 27 yaşındaki Mila, göğüs altından diz kapağına kadar bir dövme yaptırdığı anları da paylaşmayı ihmal etmedi.

naz

Takipçilerinden profesyonel bir dövmeci önerisi isteyen Naz Mila, dün gittiği salonda yaptırdığı dövmesiyle herkesi şaşırttı. Vücudunun çeşitli yerlerinde dövme olan Mila, bu sefer vücudunun bir kısmını kaplayan yazılı dövmesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. ‘Yanlışlarımdan dolayı beni sadece Tanrı yargılayabilir…’ yazılı dövmesiyle poz veren Mila’nın geçtiğimiz gün Instagram hesabı şikayet sebebiyle kapatılmıştı. Mila’nın cesur fotoğrafları bazı takipçilerini rahatsız etmişti. Ancak Mila hesabını yeniden açtırmayı başardı ve paylaşımlarını sürdürüyor!

NAZ’IN YAZDIRMAK İSTEDİĞİ DÖVMECİNİN YAZDIĞI…

Her ne kadar Naz Mila’nın aklından geçen ve vücudunun neredeyse yarısını kaplayan bu dövmede görmek istediği sözler yukarıdaki gibi olsa da yaptırdığı dövmecinin İngilizce diline uzak olduğu, Mila’nın vücuduna işlediği yanlış satırlarla gün yüzüne çıktı. ‘Only God can judge me’, ‘Beni sadece Tanrı yargılar’ şeklinde başlamasını gereken sözler çok daha farklı başlayarak ve dövmenin sonundaki ‘Wrong’ yani hatalar kelimesi iki kez tekrarlanarak ortaya ‘Ben yargılarım, yalnız Tanrıyı hatalarım ve hatalarla…’ şeklinde anlamsız bir kelime ortaya çıkmış.

 

Son güncelleme: 13:50 - 07.10.2018