Sözcü Plus Giriş

Nazan Öncel merhum eşi Akşit Togay ve Megastar Tarkan’a sahneden seslendi

 Sanatçı Nazan Öncel geçen gün Beşiktaş'ta bulunan bir mekanda konser verdi. Nazan Öncel, sahne sırasında yaklaşık 6 ay önce hayatını kaybeden eşi Akşit Togay ve yakın arkadaşı Tarkan'a teşekkür etti.

null
Güncellenme: 10:27, 15/11/2017
Nazan Öncel merhum eşi Akşit Togay ve Megastar Tarkan’a sahneden seslendi

Sahne sırasında bir konuşma yapan Nazan Öncel dostu Tarkan ve yaklaşık 6 ay önce hayata gözlerini yuman eşi Akşit Togay’a teşekkür etti. Geceye Tarkan’ın gönderdiği çiçek damga vurdu.
tarkan

‘ONA MİNNETTARIM’
Sahne sırasında kısa bir konuşma yapan Nazan Öncel merhum eşine ve Megastar Tarkan’a seslendi. İşte Nazan Öncel’in sahneden gönderdiği duygusal mesaj; “Meslek hayatım boyunca elini emeğini üzerimden bir an bile çekmeyen bütün albümlerimin prodüktörlüğünü yapan, klip ve fotoğraflarımı çeken, konserlerimizi düzenleyen, bütün o sevdiğimiz şarkıların size ulaştırmak için çabalayan, hayatımızı kolaylaştıran geçtiğimiz mayıs ayında kaybettiğim Akşit Togay'ımıza sizlerin huzurunda binlerce teşekkür etmek, minnettar olduğumu belirtmek isterim. O herkesin Akşit abi'siydi. Üstün insan, mükemmel bir baba ve muhteşem bir yol arkadaşıydı. Ama ne yazık ki zamanın eli ona değdi. Umarım bizi bir yerlerden görüyor ve hissediyordur. Her şey yolunda hiç merak etme Akşit abi, bütün sevenlerimiz burada, bizi yalnız bırakmadılar. Ve yine bütün dostlarımıza, sanatçı arkadaşlarıma özellikle dost eline bu acılı günlerimde bir olsun benden elini çekmeyen Tarkan'a bin teşekkür ederim.

Yayınlanma Tarihi:10:26,