Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nazlı Hamarat: ‘Bir saat suyun içinde kaldım doğurdum’ o kareleri paylaştı
Geniş kitleler tarafından İşte Benim Stilim adlı yarışma programıyla tanınan Nazlı Hamarat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olay oldu.
Magazin 7 Temmuz 2018 - 13:27

Stil yarışmasıyla olduğu kadar özel hayatında da işadamı kocasının boğazı kesilerek öldürülmesiyle gündeme gelen Hamarat, sosyal medya hesabından paylaştığı doğum fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çekti. Suda doğum yapan Nazlı Hamarat geride bıraktığımız günlerde kocasından evlilik sözleşmesi isteyince terk edilmişti.

nazli-hamarat-1

“İKİ SAAT YOĞUN SANCI ÇEKTİM”

Doğum anına dair kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Nazlı Hamarat bu karelere ilginç bir de not ekledi. İşte Hamarat’ın o paylaşımı:

nazli-hamarat-2

“Acaba ne kadar günahım vardı? Kaç saat sancı çekecektim (halk arasında çekilen sancı saatinin uzunluğuyla günahların çokluğu arasında bir bağlantı olduğu ön yargısı var. Doğru mu bilmiyorum ama ben 20 saat hafif, 2 saat de çok yoğun sancı çektim. 1 saatinde de suyun içinde kalıp doğurdum.”

nazli-hamarat-3
nazli-hamarat-4

Son güncelleme: 14:03 - 07.07.2018