Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Sunal ikinci kez dünya evine giriyor! Ali Sunal’ın nişanlısı Nazlı Kurbanzade kimdir?
Ali Sunal ikinci kez dünya evine giriyor! Ali Sunal’ın nişanlısı Nazlı Kurbanzade kimdir?
Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade evleniyor! Ünlü oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'la nişanlanan ve gelecekte evlenme hazırlığı yapan güzel avukat Nazlı Kurbanzade bugün en çok merak edilenler listesine girdi. Daha önce oyuncu Gökçe Bahadır ile evlenip boşanan Ali Sunal'ın adı yıllardır hiç kimse ile anılmıyordu. Peki Ali Sunal'ın nişanlısı Nazlı Kurbanzade kimdir? İşte Nazlı Kurbanzade hakkında merak edilenler...
Magazin 23 Ocak 2018 - 10:50

Nazlı Kurbanzade kimdir, ne iş yapıyor? Avukat Nazlı Kurbanzade ve Ali Sunal nişanlandı. Ali Sunal’la nişanlanan ve ileride evleneceği konusu ile gündemde olan Nazlı Kurbanzade kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte bu yaz düğün yaparak dünya evine girmeyi planlayan güzel avukat hakkında bilinmeyenler…

NAZLI KURBANZADE KİMDİR?

Nazlı Kurbanzade, cemiyetin ünlü simalarından Bülent Kurbanzade’nin kızı… Avukat olan Nazlı Kurbanzade Ali Sunal’ın ikinci eşi olacak. Nazlı Kurbanzade'nin ünlü oyuncuyla ÇABA Derneği'nin projelerinde birlikte çalışan bir avukat olduğu ve Koç Üniversitesi mezunu olduğu biliniyor.

Ali Sunal’ın başı ikinci kez bağlanmak üzere. Bir süredir aşk yaşadığı Nazlı Kurbanzade ile aile arasında nişanlandı.

DÜĞÜN BU YAZA

Taze nişanlılar evlenmek için fazla beklemeyecek. Bu yaz düğün var. Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade, ÇABA Derneği’nin projelerinde birlikte çalışırken tanıştı. Arkadaşlık aşka dönüştü. Nazlı Kurbanzade ÇABA’nın düzenlediği bir etkinlikte podyuma çıkmıştı.

Son güncelleme: 20:50 - 23.01.2018