Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nazlı Kurbanzade kimdir? Mesleği ne? Bu akşam Ali Sunal’la evlenecek olan Kurbanzade ile ilgili merak edilenler…
Nazlı Kurbanzade kimdir? Mesleği ne? Bu akşam Ali Sunal’la evlenecek olan Kurbanzade ile ilgili merak edilenler…
Ali Sunal'la bu akşam evlenecek olan Nazlı Kurbanzade kimdir? Mesleği ne? İşte hakkında çok da fazla bilgi bulunmayan Nazlı Kurbanzade hakkında merak edilenler ve az bilinenler...
Magazin 23 Mart 2018 - 11:15

Nazlı Kurbanzade kimdir? Ne iş yapıyor? soruları magazinin gündeminde. Sebebi ise Nazlı Kurbnzade ile Ali Sunal’ın bu akşam Beşiktaş'taki Swissotel'de nikah masasına oturacak olmaları. İşte müstakbel gelin ile ilgili bilgiler ve kısa yaşam öyküsü

NAZLI KURBANZADE KİMDİR?

Nazlı Kurbanzade, cemiyetin ünlü simalarından Bülent Kurbanzade'nin kızı… Avukat olan Nazlı Kurbanzade Ali Sunal'ın ikinci eşi olacak. Nazlı Kurbanzade’nin ünlü oyuncuyla ÇABA Derneği’nin projelerinde birlikte çalışan bir avukat olduğu ve Koç Üniversitesi mezunu olduğu biliniyor.

nazlı kurbanzade sözcü ile ilgili görsel sonucu

Ali Sunal'ın başı ikinci kez bağlanmak üzere. Bir süredir aşk yaşadığı Nazlı Kurbanzade ile aile arasında nişanlandı.

Nazlı Kurbanzade, lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde tamamladı. 2010 yılında hukuk bölümünü tamamladıktan sonra Paris Summer İnstitute’de eğitimine devam etti. Dört yıldır aynı kurumda operasyon direktörü olarak çalışan Nazlı Kurbanzade, aynı zamanda Çağadaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği’nin (ÇABA) projelerinde destek oluyor. Ali Sunal ile bu projeler sayesinde tanışan Nazlı Kurbanzade, ÇABA’nın düzenlediği bir etkinlikte podyuma çıkmıştı.