Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nebahat Çehre, çocuklar için şarkı söyleyecek
Nebahat Çehre, çocuklar için şarkı söyleyecek
Nebahat Çehre, yıllar önce seslendirdiği Büklüm Büklüm şarkısını bu kez Cenk Eren ile birlikte söyleyecek. Eren'in Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konserde sahne alacak olan Çehre, üç çocuğun hayalini gerçekleştirecek
Magazin 21 Şubat 2017 - 19:22

Nebahat Çehre, yıllar önce seslendirdiği ve uzun süre liste başı olan ‘Büklüm Büklüm’ şarkısını yıllar sonra çocuklar için tekrar okuyacak.

cenk_eren_08

Cenk Eren, 17 Mart’ta vereceği konseriyle hayranlarıyla buluşacak.

Cenk Eren’in 17 Mart tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenleyeceği  konserinde Nebahat Çehre, sosyal sorumluluk projesi kapsamında sahne alacak ve en az üç çocuğun hayaline kavuşmasına yardımcı olacak.

Birlikte ilk kez sahne alacak olan Cenk Eren, “Sesi ve güzelliğiyle her zamanın kadını olan Nebahat Çehre ile aynı sahnede olmak benim için büyük onur. Bir Dilek Tut Derneği (Make A Wish) ile beraber hareket ettiğimiz konserde en az üç çocuğumuzun hayallerine ortak olmaya çalışacağız” dedi.