Nebahat Çehre: “En parasız oyuncu benim”

Usta oyuncu Nebahat Çehre, önceki gün Zubizu’nun Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenen etkinliğine konuşmacı olarak katıldı.

Nebahat Çehre: “En parasız oyuncu benim”

Hanımların ağırlıkta olduğu davetteki seminerde konuşan oyuncu çıkışta muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları cevapladı. Ticarete atılacağı kadar konuşulan Çehre; “Ben oyuncuyum ticaretle alakam yok. Çok fazla marka koleksiyon hazırlamamı istedi ama şu an düşünmüyorum” diyerek söylentileri yalanladı. Güzellik sırları sorulan Çehre'den şaşırtıcı bir itiraf da geldi. Her yaşan yaşıtlarına fark atan oyuncu; “Ben kendimi güzel olarak görmüyorum. Sadece yaşımın kadınıyım” dedi. Öte yandan reyting kaygısı yaşamamak adına uzun zamandır bir projede yer almayan Çehre'ye oyunculuğa dönmesi için yüksek ücretin yeterli olup olmadığı sorulunca da; “Para mı ikna eder sizi ne eder? Benim hiç param yok ki… En parasız oyuncu benim. Para için hiçbir şey yapmam. Duygu yoksa orda ben de yokum” ifadelerini kullandı.

nebahat-ic

Basın mensuplarının sorularından sonra otelden ayrılmaya çalışan Nebahat Çehre, etkinliğe katılan hanımların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Etkinliğe hasta olarak katıldığını ve ilaçlarla ayakta durduğunu belirten oyuncuyu kadın hayranları rahat bırakmadı. Kendisiyle selfie yapmak için kadınların izdihamına uğrayan Çehre; “Lütfen izin verin gideyim. Nefes alamıyorum” şeklinde isyan etti. Çehre'nin zor anları objektiflere yansıdı.

sertab-ic

“PES ETMEDİM, ŞARKI SÖYLEDİM”

Çehre'den sonra şarkıcı Sertap Erener'de etkinlikte konuşması olarak yer aldı. Sağlıklı yaşam ve pozitif düşünce üzerine söyleşi yapan Erener, geçirdiği ağır sağlık sorunlarını nasıl atlattığını anlatarak herkese ışık oldu. Yıllar önce geçirdiği bir operasyon ile kalın bağırsakları alınan şarkıcı; “O dönemlerimde de pes etmedim. Şarkılarımı söyledim. Ailem en büyük destekçim oldu” dedi.