Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Necip Memili: Saygılar kolay gelsin
Necip Memili: Saygılar kolay gelsin
Oyuncu Necip Memili, geride bıraktığımız gün sevgilisi ile çıktığı alışveriş turu sonrasında görüntülendi. Memili, kendisine sorular yönelten muhabirlere samimi tavırlar sergiledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 14 Ekim 2019 - 08:17

‘Karakomik Filmler’ serisinin gala gösterimi öncesi AVM'ye gelip takım elbise alan Necip Memili, yaklaşık bir saat sonra kendi aracıyla ayrıldı. Muhabirlerin fotoğraflarını çektiği esnada zafer işareti yapıp “Acelem var arkadaşlar, ben kaçtım” diyen oyuncu, mütevazi ve samimi tavırlarıyla dikkat çekti.

SEVGİLİSİ İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Çukur’da canlandırdığı Cumali Koçovalı karakteri ile sevenlerinin karşısında olan ve oyunculuk performansı ile de herkes tarafından takdir edilen oyuncu Necip Memili, galanın ertesi gününde kadın arkadaşıyla el ele İstinyePark’da objektiflere takıldı. Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve kısa süre de alışverişini tamamlayan başarılı oyuncu, Markalar Sokağı’nda gazetecilerin objektiflerine yakalandı. Kendisini görüntüleyen gazetecilere “Saygılar, kolay gelsin” diyen oyuncu gelen aracına binerek alışveriş merkezinden ayrıldı.