Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nedim namlunun ucunda! Zalim İstanbul 6. yeni bölüm fragmanı yayında
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul 6. yeni bölüm fragmanında Nedim namlunun ucunda. Dizinini takipçileri yeni bölümde Cenk Nedim'i vuracak mı merak ediyor. İşte Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Mayıs 2019 - 09:48

Zalim İstanbul dizisinin 5. son bölümünde; Cemre, Agah'tan beklemediği bir tepki alınca öfkesi giderek katlanır. Nedim kontrol edilemez bir hale gelir. Cenk ise, annesine karşı Cemre'yi koruma içgüdüsüyle hareket eder, anne oğul ilk kez karşı karşıyadır. İşte Zalim İstanbul 6. yeni bölüm fragmanı…

ZALİM İSTANBUL 5. SON BÖLÜM İZLE

Ceren kendi tabirleriyle velinimetinin varlığına güvenerek hareket ederken bu kez kötülüğünü Nedim'e sıçratmıştır. Yaptığı şeyin sonucu ise, Nedim ve Cenk için akıl almaz olur. Şeniz, yaşananlar karşısında ilk kez güçsüzdür. Ceren, öğrendiklerinin hırsı ile Civan'ı, Cemre'nin üzerine salar.

Cenk'in sorumsuzluklarından bıkan Agah oğlunu yola getirmek için onun elini kolunu bağlar. Ceren, elindeki bombayla sakin kalmayı başaramazken Agah, çözümlerinin tükendiği bir anda Seher'i şok edecek bir pazarlıkla gelir. Cenk ise, kulağında Şeniz'in sesi herkesin yüreğini ağzına getirecek hiç beklenmedik bir hamle yapacaktır.