Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nefes Nefese 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nefes Nefese 1. bölüm izle
Nefes Nefese 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nefes Nefese 1. bölüm izle
Nefes Nefese 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Star TV'nin iddialı dizisi Nefes Nefese ilk bölümü ile ekranlara geldi. Oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicilerin dikkatini çeken dizinin reyting performansı şimdiden merak konusu oldu. Nefes Nefese dizisinin başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun yer alıyor. İlk bölümü ile nefesleri kesen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Nefes Nefese dizisi ile ilgili gelişmeler...
Magazin 1 Ağustos 2018 - 22:54

Nefes Nefese’nin birinci bölümünde; Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlin’deki evinden Suriye’ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır. Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan’ın (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakya’ya, baba evine döneceği gündür.

NEFES NEFESE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye’ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüya’nın yolları Suriye sınırında çakışır.

Rüya karşıya geçebilmek için Boran’la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir. Yusuf’un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran Yusuf’un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya’yı rehin alır. İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlin’de çok sevilen bir lokantacı olan Rüya’nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.

 

NEFES NEFESE YENİ FRAGMAN


NEFES NEFESE İLK BÖLÜMÜ İZLE

Son güncelleme: 08:28 - 02.08.2018