Nejat İşler Çukur’da! Çukur’a bomba gibi transfer!

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un oyuncu kadrosuna Nejat İşler de katıldı. Nejat İşler, dizinin yeni bölümlerinde Yamaç'ın baş düşmanı Çağatay olarak izleyici karşısına çıkacak.

Nejat İşler Çukur’da! Çukur’a bomba gibi transfer!

Ay Yapım imzalı, Show TV'de ekranlara gelen Çukur’a sürpriz bir isim dahil oldu. Dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Nejat İşler katıldı. Çukur’un kadrosuna katılan Nejat İşler sürpriz bir karakteri canlandıracak. Başarılı oyuncu güçlü bir ailenin ortanca oğlu Çağatay Erdenet rolüyle hikayeye dahil olacak. Çukur'u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelirken Çukur'da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

YAMAÇ’IN YENİ DÜŞMANI ÇAĞATAY

Çukur’da izleyicilerin karşısına yine “kötü adam” rolü ile çıkacak olan Nejat İşler’in dizideki ismi Çağatay olacak. Yamaç’ın bugüne kadarki en zorlu düşmanı olacak Çağatay’ın nasıl bir karakter olacağı merak uyandırıyor.

Çukur 3. sezon 15. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte yeni bölüm fragmanı... İlginizi Çekebilir Çukur 3. sezon 15. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte yeni bölüm fragmanı...

 

Nejat İşler kimdir, kaç yaşında ve nereli? İlginizi Çekebilir Nejat İşler kimdir, kaç yaşında ve nereli?