Dolunay 24. yeni bölüm fragmanı yayında! Nazlı’dan Ferit’e: Ben yapamayacağım! Dolunay 23. son bölüm izle!

Dolunay'ın 24. bölüm fragmanı geldi! Dolunay Dizisi'nin 24. bölümünde Nazlı ve Ferit boşanıyor mu? Nazl Ferit'e 'Ben artık yapamıyorum' diyerek bu evliliği bitirmek istediğini söylüyor. Yeni bölümde Nazlı ve Ferit boşanacak mı? İşte Dolunay 23. bölüm izleme linki ve 24. bölüm fragmanı...

Dolunay 24. yeni bölüm fragmanı yayında! Nazlı’dan Ferit’e: Ben yapamayacağım! Dolunay 23. son bölüm izle!

Dolunay dizisi her yeni bölümünde yaşanan romantik anlar ile izleyiciye duygu yüklü dakikalar yaşatıyor. Dolunay yeni bölümde Nazlı Ferit’e yapamayacağını söylüyor. İkisinin de en büyük isteği kaybettikleri zamanı telafi etmek olur. Dolunay’ın 24. bölümünde Nazlı ve Ferit boşanıyor mu? 24 bölümde neler yaşanacağının ipuçlarını öğrenmek isteyen izleyiciler Dolunay yeni fragmanı merak ediyor. İşte 24. bölüm fragmanı ve kaçıranlar için 23. son bölüm izleme linki.

dolunay24

 

İŞTE 24. BÖLÜM FRAGMANI

 


Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.


dolunay24-5

SON BÖLÜM ÖZETİ

Nazlı ve Ferit nihayet birbirlerine açılmışlardır. İkisinin de en büyük isteği kaybettikleri zamanı telafi etmek olur. Ferit ve Nazlı aşklarını özgürce yaşamaktadır artık. Onların bu hallerini etrafındakiler de şaşkınlıkla seyreder. Aşağıda linkten Dolunay son bölümünü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

dolunay24-6

DOLUNAY 23. BÖLÜM İZLE!

Ferit ve Nazlı mutluluk sarhoşuyken hayat da onlara yeni sürprizler hazırlamaktadır.

Dolunay 2 yeni fragman (23.bölüm) yayınlandı! Dolunay 22. bölüm izle İlginizi Çekebilir Dolunay 2 yeni fragman (23.bölüm) yayınlandı! Dolunay 22. bölüm izle