Neler olacak? Siyah Beyaz Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 5. son bölüm izle!

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı dizini takipçileri tarafından nefes kesen son bölümün hemen ardından araştırılmaya başladı. Siyah Beyaz Aşk 5. bölümde Aslı, sarhoş olduğu gecede Ferhat'ın kendisini öpmesi karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor. Yaşanan romantik dakikaların ardından Siyah Beyaz Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte son bölüm özeti ve yeni bölüm hakkında ipuçları...

Neler olacak? Siyah Beyaz Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 5. son bölüm izle!

Siyah Beyaz Aşk son bölümü izleyemeyenler neler yaşandığını merak ederken, ekran karşısında dizinin keyfini çıkaranlar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediyor. Büyük beğeni ile takip edilen dizi Siyah Beyaz Aşk 5. bölümünde yine romantik dakikalar dikkat çekti. Son bölümde Aslı ile Yiğit’in görüşmesi nasıl bir sonuç doğuracak merak edenler Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı ile 6. bölümde yaşanacakların ipuçlarını arıyor. Haberimizde bulunan linkten diziyi kaçıranlar son bölümü izleyebilirler. Peki Siyah Beyaz Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

SİYAH BEYAZ AŞK 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Siyah Beyaz Aşk dizisinin konusu Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan.

Birini değiştiremediğin noktada kader tersine dönerAslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Siyah Beyaz Aşk 5. bölümde, Yiğit, Aslı ile bir araya geliyor; gizlenen gerçeklerin hesabı soruluyor!

Aslı, sarhoş olduğu gecede Ferhat’ın kendisini öpmesi karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Ferhat, Aslı’ya karşı hislerini yeniden sorgulamaya başlar. Babasıyla yaşadığı anıları tekrar zihninde canlanır ve Aslı’ya karşı davranışlarını yeniden gözden geçirir.

SİYAH BEYAZ AŞK 5. BÖLÜM İZLE!

Öte yandan Yiğit’in karısı, Ferhat ile yüzleşme fırsatı yakalar. Ferhat’ın gizemi merak uyandırırken, iki kardeşin karşı karşıya gelmesinin nedenleri bir kez daha ortaya çıkar. Aslı ile Yiğit’in görüşmesi ise Aslı ile Ferhat’ın evliliklerinin nedenini ortaya çıkaracak mı?

Aslı daha Ferhat’la yaşadığı yakınlaşmanın şokunu atlatamadan, istemeden de olsa Gülsüm ve Yeter’in sırrına dahil olmak zorunda kalır. Yeter ise bu soruna kökten bir çözüm bulmak için kolları sıvar.

Cem ise artık gizlice ailenin içine girmenin yollarını aramaktadır ve bilmeden Aslı’yı da bu işe alet edecektir. Ferhat ise bir yandan kardeşi Yiğit’i Namık’tan korumak için elinden geleni yaparken bir yandan da Aslı’nın kendisinden gizli bir şeyler çevirdiğinden şüphelenir ve onu iyice göz hapsine alır. Acaba Aslı Ferhat’a yakalanmadan planlarını gerçekleştirebilecek midir?

Loading...