Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Neşeli Günler’ filminin Ahmet’i bakın şimdi ne yapıyor
‘Neşeli Günler’ filminin Ahmet’i bakın şimdi ne yapıyor
'Neşeli Günler' filminde Ahmet karakterini canlandıran Ahmet Coşkun'un yıllar sonraki görüntüsü ortaya çıktı. Ahmet Coşkun, yaşamını ABD'de sürdürüyor.
Magazin 3 Ocak 2018 - 18:24

Yeşilçam en güzel filmlerinden birisi hiç kuşkusuz ‘Neşeli Günler’. Filmi izleyemeyenimiz yoktur herhalde. Arzu Film’in birbirinden önemli ustalarla çektiği filmde, sadece birkaç filmde rol almış isimler de var elbette. İşte onlardan birisi de Yaman Coşkun.
g5e
Yaman Coşkun, yani Saadet Hanım’ın yanında kalan büyük oğlu Ahmet’in ta kendisi…1 Ocak 1961 doğumlu olan Yaman Coşkun, Yeşilçam’ın 70’li yıllarının çocuk oyuncularından yalnızca birisi.
23rew
Coşkun’un daha küçük yaşlarda çektiği, Neşeli Günler filminden önce rol aldığı filmleri de bulunuyor.

wer3İlk olarak Battal Gazi”nin İntikamı filminde Battal”ın oğlu Ali”nin küçüklüğünü canlandırdı. Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri filminde küçük prens Enrico, Kara Murat Fatih”in Fedaisi filminde Murat”ın küçüklüğüne hayat verdi.
3453453
Sadece üç Yeşilçam filminde rol alan Coşkun, sonraki yıllarda ABD’ye yerleşti ve radyo yayıncılığı ve reklamcılık gibi alanlarda uzmanlaştı.

56r
Son güncelleme: 18:27 - 03.01.2018