Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Neslihan açıkladı; ‘Kadir’le tartıştığımız doğru’
Neslihan açıkladı; ‘Kadir’le tartıştığımız doğru’
Oyuncu Neslihan Atagül, kocası Kadir Doğulu ile evliliklerin kötü gittiğine dair çıkan haberlere açıklık getirdi.
Magazin 7 Şubat 2018 - 17:17

Neslihan Atagül Akmerkez'de muhabirler tarafından görüntülendi. Kadir Doğulu ile kavga edip ayrılacaklarına dair çıkan haberlere, “Evet tartıştığımız doğrudur. Ama çıkan haberlerin hepsi asılsızdır. Haberi yapan kişiler kimden, nasıl öğrendiyse abartarak yazmışlar. Şuan ilişkimiz her zaman olduğu gibi güzel bir şekilde devam ediyor” şeklinde yanıt verdi.

neslihan-ic

“REYTİNGİ DÜŞÜK OLUNCA BİTTİ”

Genç oyuncu, Kadir Doğulu'nun dizisinin erken final yapması sorulduğunda ise, “Biz oyuncu olarak verilen rolleri en iyi şekilde oynayarak izleyicilerin beğenisine sunuyoruz. Diziyi sevenler izleyenler olduğu gibi sevmeyenler de olacaktır. Bu yüzden de reytingi düşük olup dizi erken bitti” dedi. İlker Kaleli ile başrollerini paylaşacağı yeni bir diziye başlayacak olan Atagül, dizinin adını vermekten kaçındı. Puhu TV'de yayınlanacak dizinin çekimlerine iki hafta sonra başlayacaklarını söyleyen güzel oyuncu daha sonra giyim ve kozmetik mağazalarını gezerek alışveriş yaptı.

 

Son güncelleme: 17:23 - 07.02.2018