Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Neslihan Atagül’ün paylaşımı hamilelik müjdesi olabilir mi?
Neslihan Atagül’ün paylaşımı hamilelik müjdesi olabilir mi?
Oyuncu Neslihan Atagül sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı, takipçilerini heyecanlandırdı.
Magazin 29 Kasım 2017 - 07:38

Geride bıraktığımız yılın temmuz ayında dünya evine giren Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti evliliklerini gözlerden uzakta yaşıyor. Muhabirlerden ve dedikodulardan uzakta mutlu bir beraberlik yaşayan çift pek ortalarda görünmese de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla zaman zaman takipçilerini heyecanlandırıyor.

NESLİHAN ATAGÜL’DEN KAFA KARIŞTIRAN PAYLAŞIM

Sosyal medya hesabından günlük yaşantısına dair değil de daha çok yoğun iş temposuna dair paylaşımlar yapmayı tercih eden Nesliah Atagül geride bıraktığımız gün yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Camdan bir yansıma çekerek yorumsuz bir şekilde takipçileriyle paylaşan Neslihan Atagül’ün fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni alırken hemen herkes fotoğraftan bir anlam çıkarmaya çalıştı. Pek çok takipçisi fotoğrafı anlamsız bulurken, bazı takipçileri yansımada çiftin göründüğünü ve bunun bir hamilelik müjdesi fotoğrafı olduğunu iddia etti.

neslihan-atagul-ic