Neslihan Doğrusöz kimdir, kaç yaşındadır? Doruk Doğrusöz ne iş yapıyor?

Neslihan Doğrusöz, 1987 yılında İstanbul'da doğdu. İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Neslihan Doğrusöz, cinsiyet değiştirme ameliyatı ile de çok konuşulmuştu. Yeni ismi ile Doruk Doğrusöz'ün Sevda Demirel ile sevgili olduğu iddia ediliyor. Peki katıldığı moda programıyla ünlenen ve sonrasında cinsiyet değiştirme operasyonu geçirerek Neslihan olan adını Doruk Doğrusöz olarak değiştiren Nesliha Doğrusöz kimdir?

Neslihan Doğrusöz kimdir, kaç yaşındadır? Doruk Doğrusöz ne iş yapıyor?

Neslihan Doğrusöz, 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Geçtiğimiz yıllarda katıldığı İşte Benim İsimli yarışmada, dahil olduğu ilk gün jüri üyelerinden tam not alan ve hayatına dair söyledikleriyle iddialı bir rakip imajı çizen Neslihan Doğrusöz, reklam çekimlerinde, moda ve kapak çekimlerinde styling danışmanlığı yapıyor.

2005 yılından bugüne moda dünyasının içerisinde yer alan Neslihan Doğrusöz, Marie Claire, Elle, Vogue gibi birçok önemli dergide görev aldı. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Neslihan Doğrusöz, Instagram hesabından sık sık fotoğraf paylaşımlarında bulunuyor. Mesleğe bağlılığını “tutku” kelimesiyle tanımlayan Neslihan Doğrusöz, son günlerde yeni tarzıyla dikkat çekiyor.