Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Neslihan Yeldan paylaşımı sonrası sosyal linçe uğradı
Neslihan Yeldan paylaşımı sonrası sosyal linçe uğradı
Oyuncu Neslihan Yeldan, yerel seçim sonuçları üzerinden devam eden belirsizliğe dair bir paylaşımda bulunmuş ve sonrasında sosyal medya üzerinden kendisine çok sayıda eleştiri gelmişti.
Magazin 17 Nisan 2019 - 14:12

İstanbullu Gelin dizisinde izlediğimiz Neslihan Yeldan, 31 Mart yerel seçimlerinin sonuçlanmamasına Twitter hesabından tepki göstermiş ve Ekrem İmamoğlu’nun önde olduğu seçimlerin sonuçlanmamasına adeta isyan etmişti. Yeldan, attığı Tweet’te, “Bize sorulmayacak, kafalarına göre takılacaklarsa bundan sonra seçim meçim yapmayalım madem. İstanbul haftalardır sayılamadı, dünya halimize gülüyor artık. Soğanın kilosu 10 TL. İyi günler” sözlerine yer vermişti.

SOSYAL MEDYADAN LİNÇ EDİLDİ

Başarılı oyuncu Yeldan, attığı bu tweetten sonra pek çok takipçisi tarafından adeta linç edildi ve hakarete varan ifadelerle kendisine saldırıldı. Bunun üzerine Neslihan Yeldan da kendisine hakaret eden bu kötü niyetli insanlara dava açacağını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla duyurdu. İşte Yeldan’ın o tepkisi:

Oyuncu sosyal medya hesabından gösterdiği bu tepkiyle yetinmeyerek dava açacağı isimleri de ifşa etti. İşte o paylaşımları…Son güncelleme: 14:13 - 17.04.2019