Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nevin Şimşek: Bir daha hamile kalamayabilirim!
Nevin Şimşek: Bir daha hamile kalamayabilirim!
Nevin Şimşek ve Mehmet Ali Erbil arasındaki kavga sürüyor. Nevin Şimşek ile kısa süreli bir ilişki yaşayan Mehmet Ali Erbil dün canlı yayında tüm merak edilenleri anlatmıştı. Buna karşılık Nevin Şimşek'ten de çok sert açıklamalar geldi. işte o sözler...
Magazin 23 Eylül 2017 - 15:36

61 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, Dün bir televizyon kanalında kendisinden 34 yaş küçük olan Nevin’in hamileliğini sonlandırdığını söylemişti. İşte bu konuşmadan sonra Nevin Şimşek’in söyledikleri…

 

Dün ultrason görüntüleriyle gazetecilere açıklama yapan Nevin ise şunları söyledi:

“Biz üç aydır beraberiz. Rutin sağlık kontrolleri için iki gün hastanede kaldı. İki gün hastanede, başında uykusuz bekledim. Bu fedakârlığa rağmen bana bu iftirayı atıyor. Yok 260 bin lira istemişim, yok araba istemişim. Yani çok vicdansız ve insafsızca bir hareket. Artık ona karşı en ufak bir şey hissetmiyorum.

HABERLERİ GÖRÜNCE DELİRDİM

Onu Allah'a havale ettim. 30 Ağustos'ta hamile kaldığımı öğrendim. Onu aradım, test sonucunu gönderdim. ‘Ben hastayım çocuk sakat doğar' gibi laflar etti. ‘Ben senden en ufak bir şey istemiyorum sadece ismini ver' dedim. Evime arkadaşını gönderdi. Adam benimle sert konuştu. Ben evde tekim, korktum. Pazartesi günü çocuğu aldırdım. 6.5 haftalıktı. Hastaneye abisi Mustafa Erbil ve bir arkadaşı geldi. Çantama da 5 bin dolar atmışlar.”

Nevin, Mehmet Ali Erbil'in adının Esra Erdoğan'la anılmasının ardından “Haberleri görünce delirdim. “O zaman ikinci el araba istiyorum” dedim. O da ‘Durumum yok' dedi” diye konuştu.

‘BİR DAHA HAMİLE KALAMAYABİLİRİM’

“Ben maddi manevi bu hafta dava açacağım ama insanlar şimdi buna da yorum yaparlar. Bunu ‘para almak için’ yapıyor derler. Düşünsünler ben bir daha hamile kalamayabilirim. Üstü kapalı tehditle bu durumlara geldik. Ben hakkımı arayacağım…”

Son güncelleme: 11:45 - 26.11.2017