Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Neye niyet neye kısmet!
Neye niyet neye kısmet!
Şevval Sam, Bodrum Masalı ekibinin ışık şefi ve eşine hediye ettiği şarkısı çok beğenilince hayranlarına beklenmedik bir sürpriz yapmaya karar verdi. Şarkı, Sevgililer Günü'nde müzikseverlerle buluşuyor
Magazin 13 Şubat 2017 - 23:12

Son dönemin sevilen dizisi ‘Bodrum Masalı’nın başrol oyuncusu, şarkıcı Şevval Sam, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Aşk Olsun’ adlı bir aşk şarkısıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

FOTO: SÖZCÜ

FOTO: SÖZCÜ

Şarkıyı ‘Bodrum Masalı’ setinde ışık şefi olarak görev yapan Pascal (Ali İlker Özçelik) ve yine aynı dizinin yapım ekibinde görevli eşi Gaye hanımın evlilik yıldönümleri için hediye olarak besteleyen Şevval Sam, gelen beğeni ve istek nedeniyle şarkısını tüm dijital platformlarda paylaşmaya karar verdi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

Kalan Müzik etiketiyle 14 Şubat'ta tüm müzikseverlerle buluşacak olan ‘Aşk Olsun’un video klibinin önümüzdeki günlerde yönetmen Mehmet Ada Öztekin tarafından ve set ekibiyle çekilmesi planlanıyor.

FOTO: SÖZCÜ

FOTO: SÖZCÜ