Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nicki Minaj hamile olduğunu açıkladı
Nicki Minaj hamile olduğunu açıkladı
Herkesten hamileliğini gizleyen Nicki Minaj sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla şaşkına çevirdi. İlk çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Minaj "Aşk. Evlilik. Bebek arabası. Heyecan ve şükranla doluyum" dedi.
Magazin 21 Temmuz 2020 - 09:25

Dünyanın en zengin kadın rapçisi olan Nicki Minaj, sürpriz bir şeklide hamile olduğunu açıkladı. Özel çekimler yaparak Instagram hesabından paylaşan Amerikalı rapçi, hayranlarına anneliğe hazırlandığını söyledi. Ünlü şarkıcı paylaşımında, “Aşk. Evlilik. Bebek arabası. Heyecan ve şükranla doluyum. Tüm iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler” ifadesini kullandı.
​Nicki Minaj, geçen yıl eski arkadaşı Kenneth Petty ile evlenmişti. Bebeğin babası olacak olan Petty, yıllar önce tecavüzden hüküm giymiş bir isim. Bununla da kalmamış, aynı zamanda 2002'de işlediği bir suçtan dolayı 2006'da hapse girmiş ve 2013 yılında şartlı tahliyeyle salıverilmiş. Petty'nin cinayetle biten bir adam yaralama olayı da var.