Sözcü Plus Giriş

Nihat Doğan, Caner Erkin’in eski eşine yönelik sözlerini eleştirdi

Nihat Doğan'ı susturmak mümkün değil. Polemikleri ve her kesimden farklı görüşlerin tepkisini çeken sivri açıklamalarıyla tanınan Nihat Doğan, şimdi de Caner Erkin'i hedef aldı. Şarkıcı, Erkin'in eski eşi Asena Atalay'a karşı açtığı velayet davasında kullandığı ifadeleri eleştirip şu sözleri sarf etti: "Çocuğun sormaz mı 'Baba annem bunları yaparken sen neredeydin' diye..."

null
Güncellenme: 18:55, 24/02/2017
Nihat Doğan, Caner Erkin’in eski eşine yönelik sözlerini eleştirdi

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’a yönelik şikâyet dilekçesinde mahkemeye sunduğu ifadeleri ‘Söylemezsem Olmaz’ programında değerlendiren Nihat Doğan, Caner Erkin’i çok kızdıracak. Sivri sözleriyle her kesimden insanın tepkisini çeken Doğan, bu kez milli yıldız Caner Erkin’i hedef aldı.

“MEZHEBİN NE KADAR GENİŞMİŞ”
Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’a yönelik “Gece kulüplerinde direk dansı yapıyor” demesini ve çocuğunun velayetini almak için başvurduğu mahkemede bu iddialara yönelik deliller sunması üzerine şu sözleri sarf etti: “Çocuk demeyecek mi ‘Annem bunları yaparken baba sen ne yaptın?” Mezhebin ne kadar genişmiş…”

caner-erkin-sli

Caner Erkin, oğlu Çınar’ın velayetini almak için mahkemeye başvurdu. Erkin, dilekçesinde eski eşinin çocuğuna bakamadığını, sabahlara gece kulüplerinde eğlendiği için uyanamadığını ve bu yüzden minik Çınar’ı okula bile gönderemediğini ileri sürdü.

CANER’DEN AĞIR SUÇLAMALAR
Asena Atalay’dan oğlunun velayetini almak için dava açan Caner Erkin, dilekçede eski eşine yönelik, “Oğluyla geçirmesi gereken zamanını sevgilileriyle yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde, gece kulüplerinde, birtakım özel ev partilerinde hatta striptiz kulüplerinde direk dansları yaparak geçirmektedir. Yine 6 yaşında bir çocuk annesinin ‘direk buldum mu dayanamam notu’ ile herkese açık internet sitesinde yayımladığı direk dansı fotoğrafları artık pornografi sınırlarını zorlamaktadır” suçlamasında bulunmuştu.

İlginizi ÇekebilirCaner Erkin, oğlu Çınar'ın velayetini almak için harekete geçtiCaner Erkin, oğlu Çınar'ın velayetini almak için harekete geçti

 

İlginizi ÇekebilirNihat Doğan sözleri yüzünden Hanife ile karşı karşıya gelecekNihat Doğan sözleri yüzünden Hanife ile karşı karşıya gelecek

 

İlginizi ÇekebilirAdalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, Nihat Doğan'a sert bir çıkışta bulunduAdalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, Nihat Doğan'a sert bir çıkışta bulundu
Yayınlanma Tarihi:18:00,