Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nihat Doğan Halil Sezai’ye söylediklerinin arkasından yeniden yazdı
Nihat Doğan Halil Sezai’ye söylediklerinin arkasından yeniden yazdı
Nihat Doğan, 'Halil Sezai'ye canlı yayında yüklendi' haberleri için; "milleti hedef alan ayyaşa, şiir mi yazsaydım" dedi.
Burcu ÖZEN
Magazin 16 Ağustos 2016 - 12:59

Geçtiğimiz günlerde yaşanan darbe girişiminden sonra ülke demokrasi nöbetleriyle birlik ve beraberliği tüm dünyaya gösterdi. Ancak bu güzel tablonun büyüsü, katılanların katılmayanları hedef göstermesiyle bozuldu. Demokrasi için sokakları dolduranlar ‘demokrasi’nin anlamını aşan yorumlarda bulundu. 17 Ağustos’taki Yenikapı mitingine katılmadığı için hedef gösterilen sanatçıların en başında ise Halil Sezai ve Sıla geldi.

NE YAPSAYDIM, ŞİİR Mİ YAZSAYDIM

nihat
Canlı yayında Davut Güloğlu’nun Sıla’ya küfür etmesinin ardından, Nihat Doğan, konserinde isyan ederek; ‘nefret ettim, sıkıldım artık’ diyen Halil Sezai’yi hedef aldı; ‘batının köpeği haddini bil’ diyerek hakaret etmişti. Bu haberlerin yayılmasından sonra Doğan, Twitter hesabından açıklama yaptı.

‘Nihat Doğan canlı yayında Halil Sezai’yi hedef aldı’ başlıklı haberi paylaşan Doğan, “Demokrasi için Cumhuriyet için ülkem için şehit olan onurlu milleti hedef alan ayyaşa, şiir mi yazsaydım ?” notunu yazdı.

İLGİLİ HABERHalil Sezai: Şahsım olarak bundan kusasım varHalil Sezai: Şahsım olarak bundan kusasım var

İLGİLİ HABERNihat Doğan'dan Cem Yılmaz'a göndermeNihat Doğan’dan Cem Yılmaz’a gönderme

İLGİLİ HABERTuğçe Kazaz'dan Sıla tweet'iTuğçe Kazaz’dan Sıla tweet’i

Son güncelleme: 13:08 - 16.08.2016