Nihat Doğan saçmaladı: “Ben de kaşarlarla evlenmem”

Survivor 2018'den ayrıldıktan sonra fazlaca ortalarda görünmeyen Nihat Doğan, katıldığı bir programda sarf ettiği laflarla sunucuların bile tepkisini çekti.

Sunucu Seda Akgül, Hakan Ural ile birlikte sunduğu programında Survivor'da yarışan Nihat Doğan için “Nihat benim kocam olsa boğarım” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Nihat Doğan dün katıldığı canlı yayında Seda Akgül’e yanıt vermek istedi ancak kurduğu cümleyle değim yerindeyse ‘Saçmaladı’… Doğan, “Kendisini tanımam hakkını helal etsin. Ben çıkıp Ben de kaşarlarla evlenmem desem doğru mu olur?” dedi. Program sunucularının ‘bu olmadı’ diyerek müdahale ettiği Nihat Doğan sosyal medyada da büyük tepki topladı.

SEDA AKGÜL /ADALET BAKANLIĞI’NDAN DESTEK İSTEDİ

Nihat Doğan’ın kendisi hakkında söylediklerini sosyal medya hesabından paylaşan sunucu Seda Akgül ‘kıymetli erkeklerimizden destek bekliyorum’ dedi ve Adalet Bakanlığı’nı da mesajından haberdar etmeyi unutmadı. İşte o paylaşım: “Bugün eğer haber olmasaydı paylaşmayacaktım. ARTIK KADINA SÖZLÜ , MESLEKİ ŞİDDETE SON DEME ZAMANI ! Konuşana bakın, konuştuğuna bakın, muhattabına bakın… 20 yıllık TRT kökenli sunucuyum… Bu konuda özellikle duyarlı hemcinslerimden ve Kemal Özcanlı gibi kıymetli erkeklerimizden destek bekliyorum…

Nihat Doğan alay konusu oldu İlginizi Çekebilir Nihat Doğan alay konusu oldu