Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nihat Mugil kimdir? Nihat Mugil nereli, kimin takımında? İşte merak edilenler…
Nihat Mugil kimdir? Nihat Mugil nereli, kimin takımında? İşte merak edilenler…
Nihat Mugil kimdir sorusu O Ses Türkiye finaline kalmasının ardından merak edilmeye başlandı. Nihat Mugil kimdir ve nereli gibi sorular izleyiciler tarafından araştırılıyor. Performansı ile dikkatleri toplayan Nihat Mugil'in hayat hikayesi..
Magazin 4 Şubat 2018 - 16:49

Murat Boz’un takımında yer alan Nihat Mugil, Melez isimli müzik grubunun kurucusudur. O Ses Türkiye yarışması ile dikkatleri çeken Nihat Mugil hayat hikayesini ve merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirisiniz. Peki kimdir Nihat Mugil?

NİHAT MUGİL KİMDİR?

Doğum yılı hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan Nihat Mugil, Antakyalıdır. Beşiktaş taraftarı olan Nihat, Melez müzik grubunun da kurucusudur. Arapça diline hakim olan Nihat Mugil, bazı şarkılarında buna yer vermektedir.

 

Nihat Mugil, O Ses Türkiye yarışmasında Ben Gene Sana Vurgunum şarkısını seslendirmiş, başarılı yarışmacı performansıyla 3 jüri üyesini döndürmeyi başarmıştır.