Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nil Karaibrahimgil’den Serenay’a övgü dolu sözler
Nil Karaibrahimgil’den Serenay’a övgü dolu sözler
Şarkıcı Nil Karaibrahimgil geçtiğimiz gün Bebek’de yürüyüş yaparken objektiflere yakalandı.
Emre ÇEVİK
Magazin 31 Ocak 2019 - 07:40

Oldukça neşeli olduğu gözlenen Karaibrahimgil gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başarılı şarkıcı “biraz hava almaya çıktım maşallah her yerdesiniz, her şey yolunda çok yakında Organize İşler 2 filmine yaptığımız ‘Burası İstanbul’ isimli şarkımıza klip çekeceğim klipte bir martı olacağım ve martı olarak İstanbul’u anlatacağım bunun yanında Serenay Sarıkaya'nın oynadığı “Alice” isimli müzikalde iki şarkım var ve onları da Serenay söyleyecek onun için de çok heyecanlıyım ve dinledim harika okumuş şarkıları” dedi.

“BENDEN OYUNCU OLMUYOR”

Son dönemlerde oyunculuktan şarkıcılığa terfi eden isimlerin olduğu ve bu konudaki düşüncelerinin sorulduğu Karaibrahimgil “ben kendimi örnek verirsem, benden oyuncu olmuyor, ama şarkıcı olan oyuncu oluyor ve gerçekten sesi çok güzel olan oyuncular var. Bu bir yetenek meselesi, bazı insanlar hem oynuyor, hem dans ediyor, hem şarkı söylüyor, bence yapabilen yapsın şarkı söylemek dünyanın en güzel şeyi çünkü” dedi.

Son güncelleme: 10:41 - 31.01.2019