Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nilgün Belgün: Yanlış yaptım
Nilgün Belgün: Yanlış yaptım
Başarılı oyuncu Nilgün Belgün geçtiğimiz gün Akmerkez’de objektiflere takıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 13 Haziran 2019 - 07:31

Her şeyin güzel gittiğini belirten oyuncu gazetecilere esprili bir dille “Ben Bodrum'a gideyim haber vereyim siz de bikinimle beni çekin” dedi. Seçimden sonra tatile çıkabileceğini söyleyen Belgün basın mensuplarını Bodrum'a davet etti ve ekledi “şaka bir yana Bodrum'larda görüşmeyelim buralarda buluşalım” dedi.

MAGAZİNCİLERDEN ÖZÜR DİLEDİ

Ünlü oyuncu Nilgün Belgün, bir süre önce Bodrum'da magazin gazetecilerinin teknesine bir başka teknenin çarpması sonucu yaşanan kazayla ilgili yaptığı tepki çeken açıklamadan sonra özür diledi Belgün, “Daha önce de açıklamasını yaptım, yanlış yaptım ve onun için de özür dilerim. 42 yıllık oyunculuk hayatımda ne kırıldım ne de siz beni kırdınız hata yaptımsa da özür dilerim” dedi.

NE DEMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da tekne kazası geçiren 3 muhabir ölümden dönmüştü. Ünlü isimler yaşanan talihsiz kazayla ilgili üzüntülerini dile getirirken Nilgün Belgün, “Beni Bodrum'da çekmişler, bak sonra ne oldu, kaza yaptılar” diyerek kazaya atıfta bulunmuş ve tepki çekmişti.