Nilgün Belgün’den tartışılacak sözler: Kadın entrikacıdır, erkek bodoslama girer

Sanat hayatının 41. yılını pazartesi günü Zorlu'da sahneleyeceği 'Aşk ve Komedi' adlı gösterisiyle kutlayacak olan Nilgün Belgün, "Erkekler sadece cinsel güçlerine ve paralarına muhtaçtır" dedi. 

Nilgün Belgün’den tartışılacak sözler: Kadın entrikacıdır, erkek bodoslama girer

Usta sanatçı Nilgün Belgün, bir süredir üzerinde çalıştığı YouTube kanalını yayına açtı. Bilgün, her hafta bir konuyu bu kanalda ‘Nilgün Belgün’le Bingo’ adını verdiği programında masaya yatıracak.

Belgün, ilk programı Jale isimli bir kadınla birlikte gerçekleştirdi.

“Hayatımda hiç kimseyi aldatmadım, ama aldatıldım çok şükür” diyen Belgün, “Evliydim, evli çift arkadaşımız vardı. Bir gruptuk. O evli çiftteki kadınla benim kocam birlikte oluyorlar ve o kocasını aldatıyor, eşim de beni aldatıyor. Ben bunu telesekreterde öğrendim. Kadınlar bunu hissederler. Erkekler en geç duyarlar” açıklamasını yaptı.

‘KADIN FİRE VERMEZ, ERKEK BELLİ EDER’

Aldatmayı “karakter zaafı” olarak tanımlayan Belgün, aldatma huyu olanların tedavi olması gerektiğini vurgulayarak, şöyle dedi:

“Kadınların sezgileri güçlüdür. Kadınlar hissederler. Bir erkek aldatırsa, bir yerde fire verir. Bir kadın aldatırsa çok zor fire verir. Çekirge misali. Kadın az fire verir. Kadın entrikacıdır. Planlar, hesaplar. Erkek bodoslama girer. Eve geldiği zaman adamın halinden belli olur. Benim eşim çok dalgın oldu. Yalanlar söylemeye başladı. Farkında olmadan alışveriş yapıp, daha şık giyinmeye başladı. Daha farklı davranmaya ve benden uzaklaşmaya başladı. O fire verdi, ben anladım her halinden.”

Nilgün Belgün 41. sanat yılını sahnede kutlayacak İlginizi Çekebilir Nilgün Belgün 41. sanat yılını sahnede kutlayacak