Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nilüfer AVM’lerin açılmasına ve insanların sokağa çıkmasına tepki verdi
Nilüfer AVM’lerin açılmasına ve insanların sokağa çıkmasına tepki verdi
Nilüfer, vaka ve ölüm sayılarının yeniden artması üzerine sosyal medya hesabından tepkisini gösterdi. Ünlü sanatçı "Enfekte sayısını yine 2 binin üstüne çıkarmayı başarmışız. Çok tebrikler. AVM açılışı da nedir?" dedi
Magazin 7 Mayıs 2020 - 08:58

Geçen gün tüm dünyanın korona virüs ile mücadele ettiği ve evinde kaldığı bu dönemin dil, din, ırk , sosyal statü farkı olmaksızın bize büyük bir ders verdiğini söyleyen Nilüfer “Her kötü olaydan büyük bir ders çıkarmalıyız. Korona hepimizin dünyaya bakışını etkiledi” demişti. Ünlü sanatçı şimdi de corona virüsünü hiçe sayanlara, hala sokağa çıkanlara, AVM’lerin açılmasına tepki verdi… “Sokaklar yine kalabalık. Biz evde esir gibi otururken işi gücü olmayan bazı aylaklar da pandemi yokmuş gibi dolanıyor.” diyen ünlü isim şöyle devam etti: “Enfekte sayısını yine 2 binin üstüne çıkarmayı başarmışız. Çok tebrikler. AVM açılışı da nedir? Bugün çok moralım bozuldu bu salgın böyle bitmez!!”