Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nilüfer sahnede Kayahan’ı andı!
Nilüfer sahnede Kayahan’ı andı!
Kuzey Kıbrıs'ta sahne alan Nilüfer, ‘’Bilmiyorum bizi görüyor mu? Bütün alkışlarımız o'na gitsin’’ diyerek sahnede Kayahan’ı andı.
Magazin 15 Ocak 2018 - 12:31

Yaklaşık 700 kişinin bulunduğu salona alkışlar arasında giren Nilüfer, konuklarını selamlayarak performansına başladı. Kıbrıs’ı çok sevdiğini belirten Nilüfer, ‘'Kıbrıs'a yerleşebilirim. Bunu düşünüyorum. İstanbul'da hava çok soğuk. Buraya geldim, havaya bayıldım' dedi. Kendisi için özel olarak kurulan sahneyi de çok beğendiğini belirten Nilüfer, ‘'Kıbrıs'ta ilk defa podyumlu bir sahne gördüm. Bana, eski gazinoları hatırlattı. Muhteşem bir gece geçireceğiz. Lütfen sizler de bana eşlik edin'' diyerek performansına başladı.
nilufer
“MUHTEŞEM BİR ADAMI ÇOK ERKEN KAYBETTİK”

‘'Muhteşem bir adamı çok erken kaybettik. Şarkıları yaparken en çok istediği şey sizler tarafından beğenilmesiydi'' diyerek Kayahan'ın parçalarına ağırlık veren Nilüfer, alkışlar üzerine, ‘'Bilmiyorum bizi görüyor mu, duyuyor mu? Ama bütün alkışlarınız o'na gitsin'' dedi. Sevilen şarkılarıyla nostaljik bir yolculuk yaşatan Nilüfer, kendisine gösterilen ilgiden çok memnun olduğunu belirterek konuklarına teşekkür etti.