Sözcü Plus Giriş

Nisa Bölükbaşı kimdir? Survivor Nisa kaç yaşında ve nerelidir?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının sıkça gündeme gelen isimlerinden olan Nisa Bölükbaşı'nın hayatı merak konusu oldu. Survivor'da Gönüllüler ekibinde mücadele eden Nisa kaç yaşında ve nereli? gibi soryların yanıtı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki Survivor Nisa kimdir?

Güncellenme: 20:48, 01/05/2020
Nisa Bölükbaşı kimdir? Survivor Nisa kaç yaşında ve nerelidir?

Survivor 2020’de Gönüllüler takımında yarışan Nisa Bölükbaşı bu sene en dikkat çeken isimler arasında. Survivor’da zaman zaman duygusal anlar ile öne çıkan yarışmacı, performansıyla da konuşuluyor. İşte Survivor Nisa Bölükbaşı’nın hayatı hakkında merak edilenler…

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018’de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

İlginizi ÇekebilirSurvivor'dan elenen Gizem'den Nisa itiraflarıSurvivor'dan elenen Gizem'den Nisa itirafları