Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 37. bölüm fragmanı izle: Nur topu gibi yeni kriz
No 309 37. bölüm fragmanı izle: Nur topu gibi yeni kriz
No 309 37. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Lale'nin öğretmen olarak atanması yeni bir krizin startını veriyor.
Magazin 23 Şubat 2017 - 08:25

Fox TV’nin romantik komedi dizisi No 309’un 37. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Onur ve Lale’nin nur topu gibi yeni bir krizi doğuyor.

ÖĞRETMENLİK TARTIŞMASI

Lale’nin öğretmen olarak atamasının yapılacak olması annesini ve kardeşlerini sevindirirken Onur ve ailesini ise geriyor. Yıldız’ın bu konu hakkında konuşma yapması ise Lale’nin suratını asıyor. Onur ise bu durumu öğrendiğinde büyük bir tepki vererek kapıyı çarpıp gidiyor.

NO 309 SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Onur'un uzun zamandır üzerinde çalıştığı projenin lansman hazırlıkları başlamıştır. Lale Onur'a bu konuda destek olur. Bu durum Pelinsu ve Erol'un pek hoşuna gitmez. Bu arada Onur ve Lale'nin dadı arayışında olduğunu öğrenen Erol ve Betül bu durumu lehlerine çevirmenin yollarını aramaya başlarlar. Betül'ün aklına dahiyane bir plan gelir hemen bu planı uygulamaya koyarlar. Bu sefer planlarında başarılı olabilecekler midir?